Advance fee loan scams and fraudulent loan sites.
#426025 by AlanJones Sat Jun 12, 2021 11:20 pm
From: "pôžicka" - [email protected]
Reply-to: "[email protected]" - [email protected]
Subject: pôžicka
Tel. No.: +16475606932

Ahoj,
Moje meno je pán Pinckney váži. Som podnikatel a financný analytik. od zaciatku pandémie pomáham organizáciám podnikatelov, právnickým osobám a jednotlivcom prostredníctvom môjho systému požiciavania financných pôžiciek. Zistil som, že banky boli sprístupnené peniaze na mikropôžicku na pomoc ludom. ale banka radšej dá tieto peniaze velkým spolocnostiam a vytvorí väcší zisk, zatial co malé spolocnosti utrpia stratu a nedostatok. Po pochopení tejto skutocnosti som prišiel so svojou pôžickovou schémou. prostredníctvom tohto systému požiciavania pôžiciek malo velký prínos mnoho spolocností a jednotlivcov. Ak potrebujete pôžicku, kontaktujte ma prostredníctvom môjho e-mailu alebo sa so mnou porozprávajte na Whatsapp: +1(647)560-6932. Môžete tiež navštívit stránku www.albridgefinance.com a požiadat o pôžicku. pôžicka má úrok 2% a velmi vhodný splátkový systém. ak máte túto pôžicku, je to nulové percento rizika. kontaktujte ma pre viac informácií o tom, ako to funguje. pôžicka dorazí na váš bankový úcet do troch pracovných dní od jej vecere rýchlo sa nemusíte obávat.
S úctou,
Vážte si pána Pinckneyho.

Please do not tell scammers that they are listed here - it will take them seconds to change their fake details and their new details will not be listed for any future victims to find.
Advertisement

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests