Room for Rent and other rental scams
Advertisement

#404998 by Michelle Thu Feb 20, 2020 8:31 am
From: Sandra Gradek <[email protected]>

Subject: Re: Najem stanovanja - Ulica Janeza Pavla II. 5a LJ

Prejel sem vašo poizvedbo o najemu mojega stanovanja na naslovu: Ulica Janeza Pavla II. 5a, 1000 Ljubljana.

Apartma ima 1 spalnico, dnevno sobo z jedilnim predelom, popolnoma opremljeno kuhinjo z hladilnik, pečico, pomivalnim strojem, in kopalnico. Dovoljeni so tudi hišni ljubljenčki. Vse - od ležišči, kopalnica, kuhinja - je popolnoma nov. Obstaja tudi eno parkirno mesto v sprednjem delu stavbe. Idealen je za družine ali pare. Primeren je za do 4 oseb. Stanovanje se nahaja v prvem nadstropju bloka.

Najemnina znaša 400€/mesec (za celotno stanovanje), vključeni so vsi stroški. (ogrevanje, voda, elektrika, odvoz smeti, CATV, internet). Stroški bivanja vključeni v ceno najema. Varnostni depozit ni potreben. Stanovanje je zdaj brezplačno, tako da se lahko premaknete kadarkoli želite.

Stanovanje je bilo kupljeno leta 2015, v Ljubljani sem živel do zadnjega meseca, ko mi je pogodba o zaposlitvi potekla in se vrnila nazaj na Poljsko. Trenutno živimo v Poznańu na Poljskem. Deset let delam kot vodja ekipe v turistični industriji. Trenutno delam za T-Mobile Polska.

Glede na to, da se nahajam izven Slovenije in z tako omejenimi možnostmi, moram za najem uporabiti HomeAway.

Rad bi vedel, koliko ljudi bo živelo v stanovanju in katera najemna pogodba bi raje začela: 1 mesec, 6 mesecev ali 12 mesecev z možnostjo podaljšanja. Mesečna plačila se lahko pošiljajo na moj bančni račun ali pa nastavimo način plačila, ki je primeren za oba

Z poważaniem / Lep pozdrav / Best Regards
Sandra Gradek
Senior DevOps Engineer
T-Mobile Polska S.A.


.


This Scammer will arrange to send you an Invoice or notification -- Make no mistake, the document will be fake !
If you are reading this because you have received such an invoice or notification, kindly forward it to the address in my signature line and I will report the details to the appropriate authorities.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 55 guests